برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.

TRACK ORDER

☆ دایهارد – بزرگترین برند گیم ، کنسول و جانبی ، ابزار تعمیرکار و قطعات در ایران ☆

سفارشات track-order خود را به اسانی پیگیری کنید. فروشگاه دایهارد این امکان را به شما می دهد که بعد از ثبت سفارش خود ، مراحل را پیگیری کنید.

ثبت نام اولیه در سایت این امکان را به شما می دهد تا نسبت به پیگیری سفارشات خود اگاهی پیدا کنید. با توجه به ثبت نامی که انجام می دهید می توانید از مزایای ویژه ای برخوردار باشید. که مهمترین آن دنبال کردن مراحل دریافت سفارش، تایید فاکتور و تکمیل نهایی ارسال کالای شما می باشد. این موارد را می توانید با دریافت پیامک هایی که برای شما جهت پیگیری سفارشات و مراحل طی کردن آن، از ابتدا تا زمانی که به دست شما ارسال می شود، را دنبال کنید.

این مراحل به صورت پیامک برای کاربران عزیز ارسال می شود. سفارشات track-order شما در چند مرحله به دست شما می رسد.

کاربران بعد از دریافت پیامک ” در حال انجام ” متوجه می شوند که تیم دایهارد سفارش را بررسی کرده اند. با ارسال پیش فاکتور و تایید نهایی مشتریان عزیز، کالا اماده ارسال است.

بعد از ارسال کالا پیامکی با عنوان تکمیل سفارش برای شما می اید. بر اساس نوع انتخاب ارسال شماره پیگیری باربری را از ما دریافت کنید.

برای ارسال درخواست به قسمت تعمیرگاه کلیک کنید

محصولات دایهارد – سونی پلی استیشن – مایکروسافت ایکس باکس – نینتندو –  پشتیبانینقشه سایتتعمیرگاه