ام ایکس  انی کست

 

 

MX ANYCAST

روش آموزش و نصب دستگاه MX – انتقال تصویر از موبایل/تبلت/لب تاب به تلویزیون

 

روش اتصال انروید،گوشی های جدید،type c

 

 

 

قدم اول: دستگاه ANYCAST MX  را به ورودی HDMI  دستگاه خود وصل کنید.

قدم دوم: کابل USB دستگاه را برای تامین برق مورد نیاز به نمایشگر خود نصب کنید.

 

 • برق مورد نیاز دستگاه ۵ ولت + ۱ آمپر استاندارد می باشد.
 • از آدابتور FAST استفاده نشود.
 • بهترین روش استفاده از آداپتور استاندارد است به دلیل اینکه ممکن است نمایشگر شما برق کافی برای دستگاه شما را تامین نکند.
 •  این دستگاه برای اتصال گوشی های اندروید و آیفون ، تبلت و مایکروسافت به تلوزیون تعبیه شده است.  

قدم سوم:  برای اتصال سریع از گزینه MIRROR موبایل خود ANYCAST را سرچ کنید و متصل شوید.

 • در موبایل اندروید از گزینه SMART VIEW یا MIRROR SHARING استفاده می شود.
 • در موبایل آیفون از گزینه AIR PLAY یا SMART SHARING استفاده می شود.

قدم چهارم: اگر در گوشی های اندروید بعد از سرچ توسط نرم افزار های نام برده شده ،دستگاه یافت نشد،با فشردن دکمه روی دستگاه به مدت ۳ ثانیه به صفحه دوم وارد شوید و جستجو را از سر بگیرید.

 • در گوشی های آیفون ابتدا توسط وای فای دستگاه را سرچ کرده و بعد از وارد کردن پسورد از گزینه های نرم افزاری نام برده شده اتصال را انجام دهید.
 • باید توجه شود که در هنگام اتصال ،VPN غیر فعال باشد.

 

 

روش اتصال آیفون و گوشی های قدیمی

 

در برخی از دستگاه ها از طریق روش سریع امکان اتصال به دانگل ANYCAST وجود ندارد. در این موارد ابتدا از طریق وای فای ، دانگل مورد نظر را جستجو کرده و بعد از پیدا کردن دستگاه ، پسورد را وارد کرده و سپس با فشردن ۳ ثانیه دکمه ی روی دستگاه به صفحه دوم رفته و دوباره از طریق نرم افزار مربوط ( SMART VIEW , … ) دانگل را جستجو میکنیم.

نکات

 • در برخی موارد موبایل ،دستگاه ANYCAST را پیدا نمیکند این به دلیل این است که گوشی شما به دفعات زیاد به دستگاه های مختلف وصل شده است.راه حل این است که موبایل خود را RESTART (راه اندازی مجدد) کنید.
 •  قطع و وصل شدن دانگل به دلیل موارد زیر است:
 1. تکان دادن بیش از اندازه موبایل و فاصله زیاد با نمایشگر
 2. مشاهده کردن فیلم به صورت آنلاین و نوسانات اینترنت
 3. در هنگام تماشا کردن فیلم مهم است که شما با کدام نرم افزار پخش ویدیو  (MX PLAYER و … )  فیلم را میبینید. در هر موبایل متفاوت است.
 • در مواردی گوشی شما ANYCAST را پیدا میکند اما وصل نمیشود و یا در سرچ اصلا پیدا نمیشود. به دلیل این است که دانگل های ANYCAST هرکدام کایل مخصوص به خود را دارند.

http://WWW.DIEHARD.IR

.

.

.

.

#PS5 #PS4 #PS3 #PS2 #optic_xbox #XBOX36 optic-ps4# #XBOXONE #XBOX #MOTHERBOARD #joystick #gamepad #REPAIR #SONY #Playstation #DIEHARD #تعمیر_ps5 # تعمیر_ps4 #تعمیر_xbox تعمیرکار# دسته#تعمیر_پلی_استیشن #تعمیر_ایکس #TAJAN #DieHard #09351104900 #TAJAN_CO #JBL #HDMI #HX #HV2 #JBL_VGA #VGA2HD #VGA_TO_HDMI #VGA_TO_HDMI #CONVERTER #دسته #گیم #گیم_پد #کنورتور #مبدل #تبدیل #دانگل_VGA #مبدل_VGA_TO_HD #تبدیل_VGA_TO_HD #کنورتور_VGA_TO_HD #مبدل_کابل_VGA_به_HDMI #انتقال_تصویر #تعمیرکار #کابل #قطعات #آنالوگ #ذغال_دسته #آی_سی #آی_سی_مودبو #آی_سی_اییس #آی_سی_سی_پی_یو #آی_سی_دسته #آی_سی #باتری_دسته #پاور_تغذیه # سوکت_دسته #فلت_دسته #لنز #موتور #دکمه_دسته #کلید_دسته #تغذیه #سرآنالوگ #سرشوک #MX #+M2 #دانگل #موبایل به تلوزیون # دانگل وای فای