مبدل  اچ دی ام آی  به  وی جی ای 

   

موارد مصرف :

DVBT.BLURAY.PS4.XBOX ONE و غیره.. که خروجی HDMI دارند در صورتی که بخواهند به مانیتور،پروژکتور،DVD لپتاپ ها و غیره.. که ورودی VGA دارند وصل شوند ،باید از این مبدل JBL-HDMI 2 VGA)HV-1) استفاده کنند.  

راهنمای مصرف :

  قدم اول : دستگاه ( DVBT.BLURAY.PS4.XBOX ONE… ) خود را روشن کنید.   قدم دوم : کابل تصویر HDMI (کابل TV یا پروژکتور) دستگاه را به مبدل JBL-HDMI 2 VGA)HV-1) وصل کنید.   قدم سوم : کابل تصویر VGA را به مبدل JBL-HDMI 2 VGA)HV-1) وصل کنید.   قدم چهارم : کابل برق USB داخل جعبه را به مبدل JBL-HDMI 2 VGA)HV-1) متصل و USB برق را به آدابتور استاندارد وصل کنید.

      نکته مهم :

در حالت استاندارد برق مورد نیاز مبدل JBL-HDMI 2 VGA)HV-1) از آدابتور ۵ ولت با یک آمپر تامین میشود. میتوانید بدون استفاده از برق نیز از مبدل JBL-HDMI 2 VGA)HV-1) استفاده کنید. اما در شرایطی که تصویر شما نمایش داده نمیشود مشکل از تامین برق مورد نیاز برای مبدل JBL-HDMI 2 VGA)HV-1)  می باشد.

     برق مبدل را میتوانید به چند حالت تامین کنید :

  • روش اول : استفاده از USB دستگاه و یا تلویزیون است . اما شاید به دلیل تنوع در تلویزیون ها احتمال دارد تلوزیون شما از پورت USB برق را تامین نکند . پس شما از روش دوم استفاده کنید.
  • روش دوم : استفاده از آدابتور معمولی اما استاندارد (مثل آدابتور موبایل) می باشد.
    قدم پنجم : بر روی مبدل یک کلید برای تغییر حالت تصویر وجود دارد . در صورت نیاز استفاده کنید. ( در مبدل HV.1 / HV2 این کلید حذف شده است )   قدم ششم : دستگاه نیازی به نصب نرم افزار و راه اندازی ندارد و به صورت پرتابل قابل استفاده می باشد.   قدم هفتم : مبدل JBL-HDMI 2 VGA)HV-1)  ظرفیت پشتیبانی تصاویر تا رزولوشن ۱۹۲۰*۱۰۸۰ @ HZ.60 را دارا می باشد.   قدم هشتم : از خروجی صدا و تصویر بسیار شفاف و پشتیبانی از دستگاه ..DVD.VCD.GAME لذت ببرید.    

راهنمای گارانتی :

  • این محصول گارانتی تست اصالت و سلامت فیزیکی کالا دارد – صدمات ناشی از ضربه، حمل ونقل، تماس آب و مواد شیمیایی، نوسانات برق و حوادث طبیعی، استفاده غلط و یا دستکاری شماره سریال دستگاه و همچنین لوازم مصرفی ( مثل کابل/فیش/ و لوازم مصرفی.. ) شامل گارارنتی نمی باشد.
  • در صورت نیاز از تیم پشتیبانی (واتس آپ) استفاده کنید.
  • توجه داشته باشید که نام تجاری کالای اورجینال JBL-HV1 می باشد پس در زمان خرید دقت کنید.

با سپاس از انتخاب شما

     

CONVERTOR – HDMI 2 VGA

     

– HDMI TO VGA –

☆ دایهارد – بزرگترین برند گیم ، کنسول و جانبی ، ابزار تعمیرکار و قطعات در ایران ☆

مبدل HDMI به VGA برای تبدیل دستگاههایی با خروجی اچ دی ام ای به دستگاههایی با ورودی وی جی ای وصل میکند.

Discover the best HDMI to VGA Adapters in Best Sellers. Find the top 100 most popular items in Amazon Computers & Accessories Best Sellers.

برای ارسال درخواست به قسمت تعمیرگاه کلیک کنید

محصولات دایهارد – سونی پلی استیشن – مایکروسافت ایکس باکس – نینتندو –  پشتیبانینقشه سایتتعمیرگاه