مبدل  ای وی  به  وی جی ای

   

موارد مصرف :

DVBT.VCD.VIDEO.PS1.PS2.PS3.DVD.XBOX ،گیرنده ها و غیره.. که خروجی AV (سه فیش) دارند در صورتی که بخواهند به مانیتور ، لپ تاپ و پروژکتور ها و غیره..  که ورودی VGA  دارند وصل شوند ،باید از این مبدل JBL-AV 2 VGA)AV-1) استفاده کنند.  

راهنمای مصرف :

  قدم اول : دستگاه ( VCD.DVD.VIDEO.PS1… ) خود را روشن کنید.   قدم دوم : کابل تصویر AV(سه فیش_RCA) دستگاه را به مبدل JBL-AV 2 VGA)AV-1) وصل کنید.   قدم سوم : کابل تصویر VGA (کابل ورودی مانیتور یا پروژکتور..) را به مبدل JBL-AV 2 VGA)AV-1) وصل کنید.   قدم چهارم : کابل برق USB داخل جعبه را به مبدل JBL-AV 2 VGA)AV-1) متصل و USB برق را به آدابتور استاندارد وصل کنید.

      نکته مهم :

در حالت استاندارد برق مورد نیاز مبدل JBL-AV 2 VGA)AV-1) از آدابتور ۵ ولت با یک آمپر تامین میشود. میتوانید بدون استفاده از برق نیز از مبدل JBL-AV 2 VGA)AV-1) استفاده کنید. اما در شرایطی که تصویر شما نمایش داده نمیشود مشکل از تامین برق مورد نیاز برای مبدل JBL-AV 2 VGA)AV-1)  می باشد.

     برق مبدل را میتوانید به چند حالت تامین کنید :

  • روش اول : استفاده از USB دستگاه و یا تلویزیون است . اما شاید به دلیل تنوع در تلویزیون ها احتمال دارد تلوزیون شما از پورت USB برق را تامین نکند . پس شما از روش دوم استفاده کنید.
  • روش دوم : استفاده از آدابتور معمولی اما استاندارد (مثل آدابتور موبایل) می باشد.
    قدم پنجم : بر روی مبدل یک کلید برای تغییر حالت تصویر وجود دارد . در صورت نیاز استفاده کنید.   قدم ششم : دستگاه نیازی به نصب نرم افزار و راه اندازی ندارد و به صورت پرتابل قابل استفاده می باشد.   قدم هفتم مبدل JBL-AV 2 VGA)AV-1)  ظرفیت پشتیبانی تصاویر تا رزولوشن ۱۹۲۰*۱۰۸۰ @ HZ.60 را دارا می باشد.   قدم هشتم : از خروجی صدا و تصویر بسیار شفاف و پشتیبانی از دستگاه ..DVD.VCD.GAME لذت ببرید.    

راهنمای گارانتی :

  • این محصول گارانتی تست اصالت و سلامت فیزیکی کالا دارد – صدمات ناشی از ضربه، حمل ونقل، تماس آب و مواد شیمیایی، نوسانات برق و حوادث طبیعی، استفاده غلط و یا دستکاری شماره سریال دستگاه و همچنین لوازم مصرفی ( مثل کابل/فیش/ و لوازم مصرفی.. ) شامل گارارنتی نمی باشد.
  • در صورت نیاز از تیم پشتیبانی (واتس آپ) استفاده کنید.
  • توجه داشته باشید که نام تجاری کالای اورجینال JBL-AV1 می باشد پس در زمان خرید دقت کنید.

با سپاس از انتخاب شما

     

CONVERTOR – AV 2 VGA

     

AT TO HDMI

☆ دایهارد – بزرگترین برند گیم ، کنسول و جانبی ، ابزار تعمیرکار و قطعات در ایران ☆

مبدل AV TO HDMI برای تبدیل دستگاههای که کابل ۳ فیش خروجی دارد و می خواهید ان را به دستگاه دارای ورودی اچ دی ام ای وصل کنید.

برای ارسال درخواست به قسمت تعمیرگاه کلیک کنید

محصولات دایهارد – سونی پلی استیشن – مایکروسافت ایکس باکس – نینتندو –  پشتیبانینقشه سایتتعمیرگاه