نمایش گیم پلی بازی Far Cry 6 روی نسخه ایکس باکس

نمایش-گیم-پلی-Far-Cry-6-روی-نسخه-ایکس-باکس

بازی Far Cry 6 در ۷ اکتبر برای Xbox One و Xbox Series X | S در نسخه های استاندارد، Gold و Ultimate Edition عرضه می شود. با DIEHARD همراه باشید.

بازی Far Cry یکی از سری های اصلی Ubisoft است. این بازی تخیلی در یارا، بر اساس کشور جهان واقعی کوبا اتفاق می افتد. در آنجا دنی روخاس با کاوش در منطقه El Este یارا و نفوذ به اردوگاه شروع می کند و در نهایت به هرج و مرج گسترده و درگیری مسلحانه تبدیل می شود.

 بازیگر Giancarlo Esposito از سریال Breaking Bad و The Mandalorian، نقش آنتاگونیست بازی، آنتون کاستیلو را بازی می کند. شهروندان یارا کمپین خود را برای سرنگونی کاستیلو آغاز می کنند.

گیم-Far-Cry-6-دایهارد

همچنین در بازی Far Cry 6، بازی چند نفره Co-op وجود خواهد داشت که به پلیران اجازه می دهد با هم بازی کرده و از دنیای گیم لذت ببرند. در حالی که ماموریت های داستانی فقط امور انفرادی هستند، شما و دوستانتان می توانید به ماموریت های جانبی و فعالیت های داخلی بپردازید. علاوه بر این، Far Cry 6 دارای محتوای پس از عرضه و گذرنامه فصل خواهد بود.

در پیش نمایش GameSpot از Far Cry 6، الساندرو فیلاری گفت، “Far Cry 6 به نظر می رسد به عنوان یک پیگیری محکم در حال شکل گیری است که با سرعت و دامنه سریع این فرنچایز مطابقت دارد.”

تاریخ انتشار بازی Jurassic World Evolution 2 اعلام شد

بازی Far Cry 6 در ۷ اکتبر برای Google Stadia ،PC ،PS4 ،PS5 ،Xbox One و Xbox Series X | S منتشر می شود. بازی پس از امضای تقریباً ۱۰۰۰ کارمند Ubisoft در ماه ژوئیه گذشته استارت می شود که همزمان از Ubisoft برای ادامه فرصت دادن به سوء استفاده کنندگان استفاده می کند و از کارگران Activision Blizzard برای سازماندهی یک راهپیمایی بزرگ در پاسخ به ادعاهای زن ستیزی و جنسیت زدایی قدردانی می کند. در شرکت مدیر عامل یوبی سافت، ایو گیلموت، با ارسال نامه ای داخلی پاسخ داد که بهبود محیط کار همچنان در اولویت Ubisoft است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

preloader image