چگونه با PlayStation Wrap Up، آمار PlayStation 2021 خود را بررسی کنیم

نحوه دسترسی و به اشتراک گذاری گزارش جمع بندی پلی استیشن برای سال ۲۰۲۱، اگر می خواهید آمار پلی استیشن خود را در سال گذشته بدانید، باید گزارش PlayStation Wrap Up خود را بررسی کنید.

PlayStation Wrap Up چیست؟

شبیه به اسپاتیفای، PlayStation Wrap Up به کاربران این امکان را می‌دهد تا اطلاعات زیادی را که از ساعت‌های بی‌شمار بازی خود در سال به دست می‌آیند، مشاهده کنند.

PlayStation Wrap Up شامل تعداد بازی‌هایی می‌شود که کاربران در طول سال بازی کرده‌اند، در حالی که پنج بازی برتر خود را اضافه می‌کنند و همچنین شامل تمام ساعات کاری آنها در هر یک از کنسول‌ها می‌شود.

همچنین تعداد کل ساعات بازی بازیکنان در هر دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ برای سال ۲۰۲۱ را پوشش می‌دهد. این اطلاعات به هر کنسول تقسیم می‌شود و در عین حال آمار مربوط به زمان پخش PlayStation VR نیز اضافه می‌شود.

این اطلاعات همچنین شامل تعداد ساعات بازی به صورت محلی، ساعت های بازی آنلاین، کل روزهای بازی و ساعت های بازی در PlayStation VR است.

PS5 وارد دومین سال خود در بازار می شود، در حالی که PS4 هنوز کمی عمر دارد و چند بازی آینده از استودیوی پلی استیشن وجود دارد که باید منتظر آنها باشیم. به این ترتیب، سونی یک جمع‌بندی سالانه برای بازیکنان ارائه کرده است که به آن‌ها اجازه می‌دهد آمار و بازی‌هایی را که در سال ۲۰۲۱ بیشتر از همه در کنسول‌های پلی‌استیشن بازی کرده‌اند، بررسی کنند.

شاید شما صدها ساعت را صرف بزرگ‌ترین و بهترین بازی‌های PS5، مانند Genshin Impact کرده‌اید. یا شاید در حال بررسی قلعه‌ها و خون‌آشام‌های ترسناک در روستای رزیدنت اویل بودید. مهم نیست که چه کاری انجام می دادید، آمار همه چیز را آشکار می کند. حتی یک جایزه کوچک آواتار رایگان برای هر کسی که تمام آمار خود را بررسی کند وجود دارد! در اینجا نحوه بررسی نهایی PlayStation 2021 آورده شده است.

این خلاصه کل ساعت‌هایی را که در سال ۲۰۲۱ در پلی‌استیشن سپری کرده‌اید، کدام کنسول (PS4 یا PS5) و چه بازی‌هایی را در آن ساعت‌ها سپری کرده‌اید و چند جایزه در این ساعت‌ها به دست آورده‌اید را به شما نشان می‌دهد. با دایهارد همراه باشید. همچنین آمارهای انجمن، مانند ساعاتی که انجمن PS5 در Returnal گذاشته است، در بین آمارهای شخصی شما وجود دارد.

وقتی به تمام ساعت‌هایی که صرف بازی کرده‌اید نگاه می‌کنید، خوب است به یاد داشته باشید که زمانی که برای تفریح ​​تلف کرده‌اید، زمان تلف شده نیست! ادامه دهید و خلاصه خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

۲۰۲۱ در یک چشم به هم زدن آمد و رفت، اما زمانی که برای بازی و سرگرمی گذاشتید بیش از یک لحظه صرف بود. پلی‌استیشن به روند جمع‌بندی پیوسته است و می‌توانید ببینید که چند ساعت برای بازی‌های مختلف در وب‌سایت جمع‌بندی پلی‌استیشن ۲۰۲۱ وقت گذاشته‌اید.

سونی گزارش جمع‌بندی PlayStation را منتشر کرده است و به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا بزرگ‌ترین و درخشان‌ترین رویدادهای بازی خود را در سال گذشته مشاهده کنند.

چگونه آمار پلی استیشن ۲۰۲۱ خود را بررسی کنیم؟

به صفحه Wrap-Up PlayStation 2021 بروید.

به حساب PSN خود وارد شوید.

شروع به پیمایش در میان آمار خود کنید.

برخلاف سال گذشته، توجه داشته باشید که آمار PS5 و PS4 در یک لیست با هم ترکیب شده اند.

وقتی کارتان تمام شد، از آواتارهای جدید رایگان در پایین صفحه استفاده کنید.

اگر در ابتدا برای شما کار نمی کند، به خاطر داشته باشید که بسیاری دیگر همزمان در تلاش برای دسترسی به صفحه هستند. سعی کنید چند دقیقه قبل از تازه کردن آن را بدهید. تا ۲۰ فوریه ۲۰۲۲ فرصت دارید تا آمار PlayStation 2021 خود را بررسی کنید، بنابراین مطمئن شوید که قبل از آن همه چیزهایی را که می خواهید ذخیره و به اشتراک گذاشته شده، دریافت کنید. پس از آن، نمی‌توانید به این صفحه سفارشی ایجاد شده و موارد دیگر دسترسی پیدا کنید، بنابراین زیاد منتظر نمانید.

با نگاهی به آینده، به نظر می‌رسد که پلی‌استیشن سال پرمشغله دیگری را برای سال ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی کرده است و بازی‌های Guerrilla Games Horizon Forbidden West، Gran Turismo 7 از Polyphony Digital و God of War Ragnarok سونی سانتا مونیکا در راه هستند. باید منتظر بمانیم و ببینیم چه چیز دیگری در انتظار ماست، زیرا صنعت بازی اگر همیشه پر از شگفتی نباشد چیزی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

preloader image