پیشتازی نینتندو سوییچ و پلی استیشن ۵ در جدول فروش جولای ۲۰۲۱ آمریکا

نینتندو-سوییچ-پلی-استیشن

پلی استیشن ۵ سونی از نظر درآمد دلار، پرفروش ترین کنسول در بازار ایالات متحده در سال ۲۰۲۱ شد. اما از نظر تعداد کنسول های فروخته شده، نینتندو سوییچ پیشتاز بود. لازم به ذکر است که کنسول نینتندو سوییچ با قیمت ۳۰۰ دلار و کنسول نینتندو سوییچ لایت با ۲۰۰ دلار فروخته می شود. در حالی که پلی استیشن ۵ با ۵۰۰ دلار و پلی استیشن ۵ با ۴۰۰ دلار قیمت به فروش می رسند. با دای هارد همراه باشید.

در ژوئیه ۲۰۲۱ ، آمریکایی ها ۹۰ درصد بیشتر از ژوئیه ۲۰۲۰ برای سخت افزار بازی های ویدئویی هزینه کردند. از جولای ۲۰۰۸ تا به امروز، ژوئیه ۲۰۲۱، با ۳۲۳ میلیون دلار، بالاترین هزینه مخاطبان را برای سخت افزار بازی های ویدئویی نشان میدهد.

در مجموع، مردم آمریکا تا به امروز حدود ۲٫۷ میلیارد دلار برای سخت افزار بازی های ویدئویی هزینه کرده اند. این ۵۰ درصد بیشتر از سال ۲۰۲۰ است. البته، باید منتظر ماند و کل فروش کنسول ها را در پنج ماه آخر سال ببینیم.

نینتندو-سوییچ-دای-هارد

بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD و Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin، به عنوان انحصاری جدید کنسول نینتندو سوییچ، در جولای ۲۰۲۱ در ایالات متحده در جدول فروش بازی های ایالات متحده رتبه های ۱ و ۳ را به خود اختصاص دادند. The Legend of Zelda: Skyward Sword HD در جولای ۲۰۲۱ در صدر لیست پرفروش ترین لوازم جانبی و لوازم جانبی بازی های ویدئویی قرار گرفت. White DualSense هنوز پرفروش ترین لوازم جانبی بازی در ایالات متحده در طول ۲۰۲۱ تا به امروز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

preloader image