مقررات فروشگاه اینترنتی Diehard

 

ما در Diehard موظف به رعایت قوانین زیر هستیم؛

کالایی مطابق با مشخصات فنی، گارانتی و رنگ درج شده در سایت که شما آن را انتخاب کرده و سفارش داده‌اید، برای شما ارسال خواهیم کرد.

با توجه به نوسانات بازار و تغییر لحظه‌ای قیمت‌ها، پس از تایید سفارش از سوی فروشگاه Diehard، به هیچ وجه تغییر قیمت محصول (کاهش یا افزایش) در فاکتور اعمال نخواهد شد.

بنا به درخواست مشتری، اجناس به صورت “آكبند و بدون تست” یا “باز و تست شده” ارسال خواهند شد.

قیمت تمامی كالاها در سایت مشخص است و ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه می‌شوند که شامل عوارض فروش و مالیت‌ها خواهد بود و هیچ هزینه‌ای به جز هزینه حمل (در مواقعی که Diehard ارسال رایگان ندارد) به آن اضافه نخواهد شد.

تایید و پردازش سفارشات در روزهای کاری انجام می‌شود و پردازش سفارش‌ها در تعطیلات رسمی امکان‌پذیر نیست.

فروشگاه Diehard به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست‌های معین ارسال کالا، سفارش را در مکان تعیین شده در سایت، تحویل دهد. (در صورت عدم حضور سفارش‌دهنده محترم در مکان تعیین شده، هزینه‌های مربوط به ارسال مجدد به عهده ایشان خواهد بود و باید به فروشگاه پرداخت شود.)

اگر کالایی دارای اشکال فنی باشد و تحت شرایط ضمانت هفت روزه Diehard قرار گرفته باشد، پس از برگشت آن به فروشگاه Diehard، مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورت تایید اشکال فنی توسط کارشناسان خبره و مجرب Diehard، کالای جایگزین برای خریدار ارسال یا وجه آن ظرف یک روز کاری به حساب ایشان عودت داده می‌شود.

در صورتی كه به دلیل هرگونه كار نرم‌افزاری یا تغییر شرایط محصول، نقصی برای كالای خریداری شده به وجود آید، فروشگاه اینترنتی Diehard از پس گرفتن آن كالا معذور است.

گاهی به دلایل خارج از اراده و کنترلِ فروشگاه Diehard، مانند عدم توانایی تحویل کالا در موعد مقرر، عدم توانایی ارسال توسط تامین‌کننده، عدم توانایی تامین کالا توسط تامین‌کننده یا درج قیمت اشتباه توسط ایشان، سفارش رد می‌شود

و اگر پرداخت توسط خریدار انجام شده باشد، وجه پرداختی به ایشان برگشت داده می‌شود. اگر پرداخت در محل انتخاب شده باشد، تنها سفارش توسط سایت رد می شود.

 

شرایط و وظایفی که خریدار محترم موظف  به رعایت است:

همراه و خریدار گرامی Diehard، عکس محصول قرار داده شده در سایت، صرفا جهت آشنایی شما با نوع محصول است و با کالای ارسال شده برای شما قطعا متفاوت خواهد بود؛ بنابراین توضیحات محصول را با دقت بیشتری مطالعه کنید.

شرکت‌های سازنده ممکن است یک مدل کالا را با مشخصه‌های مختلفی مانند تفاوت در مشخصات نرم‌افزاری، سخت‌افزاری یا محتویات جعبه کالا، در بازار عرضه کنند.

چنانچه آن مشخصه در صفحه مشخصات کالا در وبسایت Diehard قید نشده، لازم است خریدار گرامی در زمان سفارش و اضافه کردن آن کالا به سبد خرید، سوال خود را در مورد مشخصاتی که در نظر دارد، مطرح کند تا توسط واحد پشتیبانی Diehard کنترل شود و خریدار پس از دریافت پاسخ اقدام به پرداخت و خرید کالا نماید.

اگر پس از ثبت سفارش و قبل از مرحله ارسال کالا توسط فروشگاه Diehard، تصمیم به تغییر آدرسِ تعیین شده در سایت و محل تحویل کالا داشتید، فقط در صورت تماس با پشتیبانی این امکان وجود خواهد داشت و از طریق سایت این امکان پیش‌بینی نشده است.

پس از مرحله ارسال کالا، به هیچ وجه امکان تغییر روش ارسال و آدرس حمل وجود نخواهد داشت و در صورت عدم حضور سفارش‌دهنده محترم در مکان تعیین شده، هزینه‌های مربوط به ارسال مجدد به عهده ایشان خواهد بود و باید به فروشگاه پرداخت شود.

خریدار متعهد است که در صورت انتخاب پرداخت نقدی، مبلغ سفارش را هنگام تحویل کالا از طریق دستگاه کارتخوان که توسط همکار کالارسان Diehard ارائه شده، بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه، فروشگاه Diehard حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

هنگام دریافت سفارش خریدار موظف به کنترل بسته‌بندی سفارش است تا در صورت ایجاد نقص در بسته یا محتوای آن در اثر حمل یا هر نوع مغایرت، آن را در حضور همکار کالارسان یا مامور شرکت حمل و نقل به صورت رسمی صورت جلسه کرده و از دریافت کالا خودداری نماید.

مراتب حداکثر باید ظرف ۲۴ ساعت به فروشگاه اطلاع داده شود تا Diehard بتواند پیگیری‌های لازم را انجام دهد.

در صورت تاخیر در اعلام مشکل ظاهری، متاسفانه Diehard مسئولیتی در قبال آن نمی‌پذیرد.

در صورتی كه كالای خریداری شده دچار نقص فنی باشد و توسط افرادی غیر از كارشناسان Diehard بررسی یا تعمیر شود، فروشگاه Diehard، مسئولیت آن را بر عهده نخواهد گرفت.

در صورت انصراف از خرید در شرایطی که کالا کاملا پلمپ باشد و مورد استفاده قرار نگرفته باشد خریدار می‌تواند آن را تا یک روز کاری پس از دریافت کالا به آدرس Diehard عودت بدهد و وجه آن را پس از کسر هزینه ارسال دریافت نماید.

در صورت وجود اشکال یا انصراف از خرید، خریدار موظف است برای عودت، کالا را همراه با همه لوازم به درستی بسته‌بندی کند و  به آدرس فروشگاه Diehard ارسال نماید. در صورت بسته‌بندی نامناسب و آسیب رسیدن به آن در حین حمل، مسئولیت آن بر عهده خریدار است.

امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده، وجود دارد و Diehard از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور است.

تایید و پرداخت فاكتور توسط شما به منزله تایید تمامی موارد در بخش مقررات سایت Diehard می‌باشد.