قاب‌ کنسول PS5 جدید ۲۰۲۲

قاب‌-کنسول-PS5-جدید-2022

رنگ‌های جدید کنترلر بی‌سیم DualSense ماه آینده عرضه می شوند و به دنبال آن قاب‌ کنسول PS5 جدید عرضه خواهند شد.

قاب‌های کنسول PS5 جدید در سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شوند. همچنین کنترلرهای جدید DualSense در سه رنگ دیگر موجود است.

امروز در پست وبلاگ پلی استیشن، سونی پنج کاور جدید کنسول PS5 را معرفی کرد که با رنگ های جدید و موجود کنترلرهای DualSense آن مطابقت دارد. علاوه بر رنگ‌های Midnight Black و Cosmic Red، می‌توانید PS5 خود را در نسخه‌های رسمی Nova Pink، Starlight Blue و Galactic Purple عرضه کنید.

رنگ قاب کنسول PS5 جدید با رنگ‌های کنترلر بی‌سیم DualSense در رنگ های کهکشانی در رنگ‌های مشکی نیمه‌شب، قرمز کیهانی، نوا صورتی، آبی ستاره‌ای و بنفش کهکشانی مطابقت داشته باشد. با DIEHARD همراه باشید.

بازخورد لمسی DualSense و محرک های تطبیقی می توانند به طور اساسی احساس بازی را تغییر دهند، بنابراین اکنون شش رنگ مختلف برای انتخاب یک کنترلر اضافی در اختیار خواهید داشت.

سونی همچنین ذکر کرد که زمان دقیق عرضه این قاب ها یا کنترل‌کننده‌ها ممکن است بسته به خرده‌فروش و منطقه متفاوت باشد، اما تنوع بیشتری تا نیمه اول سال ۲۰۲۲ ارائه خواهد شد.

سونی می گوید که استفاده از کاورهای جدید آسان است – “به سادگی کاورهای سفید اصلی کنسول PS5 خود را بردارید و کاورهای جدید خود را در جای خود قرار دهید.” کاورهای جدید هم در نسخه فیزیکی و هم در نسخه دیجیتالی کنسول کار می کنند، اما شما باید آنها را جداگانه خریداری کنید.

قاب‌ کنسول PS5 جدید قرمز و مشکی کنسول PS5 از ژانویه ۲۰۲۲ در خرده فروشان شرکت کننده در سراسر ایالات متحده، کانادا، بریتانیا، استرالیا و نیوزلند، اروپای غربی، چین، ژاپن و آسیای جنوب شرقی با رنگ های آبی، صورتی، در دسترس خواهند بود. و گزینه های بنفش در نیمه اول سال ۲۰۲۲ در دسترس خواهند بود. قاب‌ کنسول PS5 در اواخر سال به مناطق دیگر می رسند، با اعلامیه هایی برای نزدیک تر شدن به راه اندازی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

preloader image