فروش پلی استیشن ۵ در ژاپن از مرز یک میلیون واحد گذشت | دایهارد

فروش-پلی-استیشن-5-در-ژاپن

پیدا کردن کنسول پلی استیشن ۵ در سراسر جهان بسیار سخت است و ژاپن نیز قطعاً از این قاعده مستثنی نیست. با این حال، فروش پلی استیشن ۵ در ژاپن از مرز یک میلیون واحد گذشت، به نظر می رسد این کنسول از نقطه عطف فروش داخلی عبور کرده است. با دایهارد همراه باشید.

طبق تخمین های مجله ژاپنی فامیتسو (که تقریباً تنها مواردی هستند که پس از توقف انتشار مدیا مدتی پیش از انتشار شماره های آن باقی مانده است)، فروش پلی استیشن ۵ در ژاپن از مرز یک میلیون واحد گذشت.

این آمار به طور دقیق، بین مدل ها تا تاریخ ۵ سپتامبر ۲۰۲۱ می باشد.

پلی استیشن ۵: ۸۴۷،۴۲۱ واحد

پلی استیشن ۵ نسخه (Pro)دیجیتال: ۱۶۵،۲۳۵ واحد

کمبود این کنسول در ژاپن مانند سایر نقاط جهان یک عامل ثابت بوده است. این وضعیت باعث شده است که خرده فروشان محلی هر بار که برای دریافت محموله آماده می شوند قرعه کشی کنند.

کسانی که در قرعه کشی برنده می شوند، امتیاز خرید PS5 را به دست می آورند.

طبق آخرین آمار رسمی سونی، PS5 تا ۳۰ ژوئن ۱۰٫۱ میلیون دستگاه در سراسر جهان به فروش رسانده است. برآوردهای این شرکت به ۱۰ میلیون دستگاه فروخته شده به مشتریان اشاره می کند.

سونی PS5 را در ژاپن در ۱۲ نوامبر ۲۰۲۰ عرضه کرد و در ۴۳ هفته به یک میلیون دستگاه رسید. برای مقایسه، PS4 تقریباً یک سال طول کشید تا یک میلیون دستگاه در ژاپن به فروش برسد. PS5 در حال مقایسه با PlayStation Vita در ژاپن و پشت PS1 ،PS2 ،PS3 و PSP است.

Resident Evil Village با فروش بیش از ۶۷۰۰۰ واحد، پرفروش ترین بازی PS5 در خرده فروشی است.

نحوه آپدیت PS5 | دایهارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

preloader image