علامت تجاری جدید Knack توسط سونی ثبت شده است

علامت-تجاری-جدید-Knack-سونی

علامت تجاری “Knack” توسط سونی در ژاپن ثبت شده است. این علامت تجاری در هفدهم مارس در ژاپن ثبت شد، با تشکیل پرونده امروز (نقطه خوب، Gematsu).

اگرچه در ابتدا در ۱۷ مارس در ژاپن ثبت شد، جزئیات ثبت علامت تجاری تنها امروز به اطلاع عموم رسیده است.

جزئیات کامل اطلاعات Gematsu

Knack چیست؟

برای آن‌هایی که نمی‌دانند، Knack یک پلتفرم‌ساز اصلی گروه اول بود که در سال ۲۰۱۳ به‌عنوان عنوان راه‌اندازی برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شد. در ابتدا توسط استودیو ژاپنی سونی که اکنون منحل شده است، توسعه داده شد. با دایهارد همراه باشید.

متعاقباً با یک دنباله آغاز شد، با عنوان خیالی Knack II، که برای همان کنسول در سال ۲۰۱۷ با تمرکز جدید بر روی بازی co-op منتشر شد.

علیرغم استقبال‌های متفاوت منتقدان و فروش متوسط ​​آنها پس از انتشار، هر دو بازی از آن زمان به بعد طرفداران زیادی پیدا کردند و جایگاه خود را در فرهنگ میم محبوب به دست آوردند.

این پرونده به خودی خود چیز زیادی را به ارمغان نمی آورد – در واقع به معنای واقعی کلمه فقط کلمه Knack است – اما این گمانه زنی را آغاز کرده است که سونی ممکن است برای انتشار سومین قسمت از سری پلتفرمر خود آماده شود.

از این گذشته، بسیاری از شرکت ها اخیراً علائم تجاری خود را به روز می کنند.

نینتندو که هفته گذشته علائم تجاری خود را برای The Legend of Zelda: Minish Cap و Metroid: Zero Mission و غیره تمدید کرد.

در حالی که بسیاری از سه گانه بالقوه Knack هیجان زده هستند، Eurogamer کمتر از برخی دیگر از اولین نمایش خود مشتاق شد.

در بررسی سال ۲۰۱۳ خود از علامت تجاری جدید Knack، تام برامول نوشت: «Knack فاقد اصالت، مکانیک جالب و طراحی سطح قوی است که ممکن است آن را به استاندارد یک بازی Super Mario – یا حتی یکی از بهتر Ratchet & Clanks ارتقا دهد.

درعوض، بیشتر شبیه یک نسخه صیقلی از نوع فیلم‌های دارای مجوز THQ است که برای رسیدن به تاریخ اکران سینمایی استفاده می‌شود.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

preloader image