مطالب آموزشی

تنظیمات کنترل والدین PS5 | دایهارد

اگر فرزند کوچک دارید احتمالاً می خواهید بر رسانه هایی که به آنها دسترسی دارند، کنترل داشته باشید. در PS5، سونی به شما امکان می‌دهد تنظیمات کنترل والدین PS5 را برای محدود کردن رده‌بندی سنی بازی‌ها و دی‌وی‌دی‌ها برای فرزندانتان تنظیم کنید. با دایهارد همراه باشید. از آنجایی که بسیاری از بهترین بازی های PS5 دارای رتبه T یا M هستند، عاقلانه است که با این تنظیمات آشنا شوید. پس بیایید شروع کنیم.

نحوه فعال کردن تنظیمات کنترل والدین در PS5 

1.به Settings بروید.

2.Family and Parental Controls را انتخاب کنید.

3.PS5 Console Restrictions را انتخاب کنید.

4.رمز عبور محدودیت را وارد کنید (پیش‌فرض 0000 است).

از اینجا می‌توانید محدودیت‌های ایجاد حساب‌های جدید، دسترسی به کنترل‌های والدین برای کاربران جدید، غیرفعال کردن موقت محدودیت‌ها و تغییر رمز عبور را تغییر دهید. توجه به این نکته مهم است که تنظیمات کنترل والدین PS5 برای کاربران جدید و مهمانانی که وارد شبکه پلی‌استیشن نشده‌اند اعمال می‌شود.

از آنجایی که احتمالاً بیشتر نگران تعیین محدودیت محتوا هستید، می‌خواهید کنترل‌های والدین را برای کاربران جدید انتخاب کنید. اینجاست که می‌توانید رده‌بندی سنی بازی‌های قابل پخش PS5 و PS4 را تعیین کنید، محدودیت سنی را برای Blu-ray و DVD تعیین کنید، مرور وب را محدود کنید، و استفاده از PSVR را محدود کنید. اگر در مورد رتبه بندی سنی ESRB کنجکاو هستید، می توانید در وب سایت ESRB اطلاعات بیشتری کسب کنید.

تنظیمات-کنترل-والدین-PS5

مواردی مانند محدودیت هزینه‌های ماهانه و محدودیت‌های برقراری ارتباط با سایر بازیکنان را نیز می‌توان پس از افزودن یکی از اعضای خانواده با انتخاب مدیریت خانواده در صفحه قبلی خانواده و کنترل‌های والدین تغییر داد.

‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *